Haberler

Teslimat

 

Siparişiniz ücretsiz ve sigortalı olarak gönderilir. (Gönderimlerimiz yurt içi olup yurt dışı gönderim talepleriniz için sipariş vermeden önce lütfen bizimle iletişime geçiniz.)

Siparişiniz kargo firmasından size teslim edilene kadar Turan Kuyumcu sorumluluğu ve güvencesi altındadır.

Siparişiniz stoklarımızda hazır ise 5-7 iş günü, tüm alyans ürünleri ve stokta hazır olmayan ürünler özel sipariş olarak üretilip 15 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Saat 14:00'a kadar verilen siparişler, ürün merkez stoklarımızda hazır ise aynı gün içinde kargoya verilir. Merkez stok durumunu öğrenmek için veya Iğdır içi aynı gün kurye teslimatı için, sipariş vermeden önce lütfen bizimle aşağıdaki telefon numaralarından veya e-posta adresinden iletişime geçiniz.

Destek Hattı: +90 506 899 60 29

E-posta: [email protected]

 

Süreç

 

Sigorta kapsam koşulu açısından kurye paketi teslim ederken, paketin hasar alıp almadığını kontrol ediniz. Kargo paketi hasarlı ise tutanak tutturup kargoyu teslim almayınız.

Tüm gönderilerimiz HEDİYE PAKETİ olarak özel ambalajında ve ürüne özel kutu içerisinde gönderilmektedir.

- Siparişinizdeki ürünler stoklarımızda mevcut ise 5-7 iş günü içerisinde gönderimi gerçekleştirilir.

- Özel üretim siparişleriniz (Alyans vb) 10-15 iş günü içerisinde üretilip, üretim sonunda gönderimi gerçekleştirilecektir.

- Özel olarak üretilen siparişlerinizde, gerçekleştirilen üretim sonucunda -%%10 Gramaj Farkı doğabilmekte olup, olası daha yüksek oranlarda fiyat farkı talep/iade edilebilmektedir.

- Ürünleri iade etmek veya değiştirmek için lütfen "İade ve Değişim Prosedürü"nü inceleyiniz.

- Havale veya EFT ile yapılan alışverişlerde, sipariş tutarı 3 iş günü içerisinde ödeme seçeneklerinde bulunan Turan Kuyumcu hesaplarına gönderilmez ise siparişleriniz 3 iş günü sonunda iptal edilmiş sayılacaktır.

  

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR